خرید اکانت نایس پیج 

فعال سازی پلاگین آنلاین (افزونه وردپرس و جوملا )توجه : فعال سازی شامل نرم افزار ویندوزی و یا مک نمی شود و صرفا  پلاگین نصب شده ( روی وردپرس و یا جوملا)  بر اساس دامنه ی  معرفی شده از طرف شما فعال سازی می شود  . در نتیجه هر پرداخت معادل فعال سازی پلاگین یک دامنه می باشد . شما می تونید با کمترین هزینه پلاگین خودتون رو به نسخه حرفه ای تبدیل کنید و علاوه بر استفاه از یک پلاگین اورجینال و ایمن  از تمام قالب ها و بلاک های آماده به همراه ماژول های نسخه حرفه ای بهره مند بشید  .برای خرید و  فعال سازی پلاگین نایس پیج پیشنهاد میکنیم مراحل زیر رو انجام بدید :
شما میتونید تمام طراحی رو در پلاگین نصب شده در وردپرستون انجام بدید و یا میتونید بخشی از اون رو در نرم افزار ویندوز انجام و طراحی بقیه بخش ها رو در پلاگین ادامه بدید .
توجه داشته باشید که ما ،  براتون پلاگین نصب شده روی وردپرس رو بر اساس دامنه ای که شما معرفی می کنید فعال می کنیم  پس شما باید بیشتر طراحی رو با پلاگین وردپرس ادامه بدید  .
مراحل  پیشنهادی ما به شرح زیر هست :نسخه رایگان رو از اینجا دانلود و نصب کنید
از اونجایی که در پلاگین نصب شده امکان ایجاد صفحات مطالب رو نداریم ، پس ابتدا طراحی صفحات Blog Template و Post Template  رو انجام بدید.
از پلاگین خروجی بگیرید و اون رو روی سایت جولایی و یا وردپرسی خودتون نصب کنید .
دامنه سایتتون رو در سایت نایس پیج فارسی ثبت کنید و پرداخت رو انجام بدید . پلاگین شما بین 1 تا 4 ساعت بعد فعال سازی میشه

سوال دارید? در خدمت هستیم